Balet Zlín, baletní škola Ballerine Zlín

Rozvíjíme kulturu
ve Zlíně

Vítejte ve světě baletu a
protančete své baletní špičky s námi.

Telefonní kontakt: +420 776 000 040

Naše úspěchy

V sobotu 2.4.2016 se v olomoucké hale UP konalo regionální kolo pro Olomoucký a Zlínský kraj soutěže Czech Dance Masters, což je taneční soutěž skupin kterou organizuje CDO (Czech Dance Organization - Česká taneční organizace. CDO má licenci od mezinárodní taneční organizace IDO (International Dance Organization) pořádat oficiální mistrovství republiky v mnoha tanečních disciplínách s právem nominovat na světové a evropské šampionáty.Z naší baletní školy se zúčastnily 3 soutěžní skupiny: Chopiniana - juniorky 1.místo, Stmívání - juniorky 1.místo, Sněhové vločky - děti 2.místo.

V sobotu 7.5.2016 se na SH Bospor konalo Mistrovství Moravy soutěže Czech Dance Masters na kterou se naše děvčata nominovala v regionálním kole v Olomouci. Opět jsme slavily úspěch a to : Chopiniana-juniorky 1. místo, Stmívání-juniorky 1. místo a Sněhové vločky-děti 3. místo.Všechny naše soutěžní týmy se nominovaly na Mistrovství České republiky v Praze v Průmyslovém paláci 28.5.2016.

Ve středu 4.5.2016 jsme s našimi nejlepšími baletkami vystoupily na festivalu Antonína Dvořáka v Příbrami, hodinové vystoupení našich děvčat vybudilo nadšení mezi diváky i organizátory. http://www.hfad.cz/ballerine-zlin

Navštivte náš profil na FACEBOOKU! klikněte zde